loading
close close

Пошук

Можливо, Ви шукаєте:

Пакет «Все кіно» від Vodafone TV за 500 бонусів

Пакет «Все кіно» від Vodafone TV за 500 бонусів

Пакет «Все кіно» від Vodafone TV за 500 бонусів

500 бонусів

Отримайте безкоштовний перегляд відеотеки з актуальними фільмами на сьогодні та мультиками без плати за трафік на 14 днів у пакеті "Все кіно" від Vodafone TV.  • Промокод на безкоштовне користування пакетом «Все кіно» від Vodafone TV ми надішлемо протягом 1 години у SMS.
  • Зареєструйте, будь ласка, промокод в особистому кабінеті додатка Vodafone TV  в розділі «Промокод»  та очікуйте на SMS-підтвердження про підключення.
  • Якщо ви вже користуєтесь пакетом «Все кіно» на платній основі, то наступна дата зняття плати за користування буде встановлена з урахуванням 14 днів безкоштовного періоду, отриманого за бонуси.
  • Після закінчення 14 днів безкоштовного користування у пакеті «Все кіно» від Vodafone TV автоматично буде знята вартість 89 грн/ 30 днів до самостійного відключення послуги (для відключення необхідно відправити SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30046 (повідомлення безкоштовне).

Як замовити подарунок

Відправте лист-замовлення на фірмовому бланку підприємства, завіреного підписом директора та печаткою, на електронну адресу:

vipzakaz@vodafone.ua *

*у разі якщо Ви підключені до сервісів самообслуговування.

Зверніться до магазину Vodafone за адресою.

Рекомендовані подарунки

111 (безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні, цілодобово)

0 800 400 111 (безкоштовно з міських, мобільних номерів по Україні, цілодобово)