Знижки на пальне на АЗК WOG

Знижка 3 грн за кожен 1 л бензину та ДП при заправці від 30 до 80 л.


Отримати знижку на пальне можна тільки при наявності картки учасника програми лояльності "ПРАЙД". Якщо у Вас немає карти "ПРАЙД", її можна безкоштовно отримати на будь-якому АЗК WOG або отримати віртуальну карту, завантаживши мобільний додаток WOG PRIDE https://myapp.wog.ua/


Реєстрація не потрібна! Обмінюйте бонуси через мобільний додаток My Vodafone або набирайте USSD-запит. Промокод на знижку прийде у SMS протягом доби, а бонуси будуть автоматично списані з Вашого рахунку.


Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.


WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою. Ми не тільки заправляємо ваші автомобілі гарантовано якісним пальним, ми піклуємося про Ваш комфорт і зручність.


1. Знижка 3 грн надається на кожен літр придбаного бензину «А-92», «А-92 Мустанг», «А-95», «А-95 Мустанг», «А-100» або дизельного пального «ДП Мустанг», «ДП Мустанг+» при обсязі покупки від 30 до 80 л (на бензин А-95ЕКО+ знижка не надається).


2. Знижка 2,5 грн надається на кожен літр придбаного бензину «А-92», «А-92 Мустанг», «А-95», «А-95 Мустанг», «А-100» або дизельного пального «ДП Мустанг», «ДП Мустанг+» при обсязі покупки від 10 до 29,99 л (на бензин А-95ЕКО+ знижка не надається).


3. Знижка 0,75 грн надається на кожен літр придбаного газу LPG Mustang +» при обсязі покупки від 1 до 80 л (на ГАЗ СПБТ знижка не надається).


4. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунку програми лояльності Vodafone Бонус протягом доби, а промокод на знижку Ви отримаєте протягом наступного дня у SMS


5. Для отримання знижки необхідно при купівлі пального на АЗК WOG, де діє програма лояльності "ПРАЙД" (див. п. 9), показати касиру АЗК SMS з промокодом разом з картою учасника програми лояльності ПРАЙД, яка діє на АЗК WOG, відповідно до офіційних правил програми лояльності ПРАЙД: www.wog.ua


6. Якщо у Вас немає карти учасника програми лояльності ПРАЙД, її можна безкоштовно отримати на будь-якому АЗК WOG при купівлі пального або інших товарів.


7. Промокод дійсний протягом 30 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії використання промокоду не допускається


8. Промокод можна використовувати тільки 1 раз. Повторне використання промокоду не допускається


9. Знижки на пальне за декількома промокодами не підсумовуються, знижка на пальне по одному промокоду не підсумовуються з іншими знижками на пальне, промокод не є платіжним документом, промокод не підлягає поверненню або обміну на грошовий еквівалент.


10. Перелік всіх АЗК WOG, де діє програма лояльності "ПРАЙД", а також більш детальну інформацію можна дізнатися в на сторінці.


Увага!
За промокодами, що були отримані до 19.10.2018, надається знижка 2,5 грн на кожен літр придбаного бензину «А-92», «А-92 Мустанг», «А-95», «А-95 Мустанг», «А-100» або дизельного пального «ДП Мустанг», «ДП Мустанг+» при обсязі покупки від 1 до 80 л (на бензин А-95ЕКО+ знижка не надається) або 0,75 грн на кожен літр придбаного газу LPG Mustang +» при обсязі покупки від 1 до 80 л (на ГАЗ СПБТ знижка не надається).


400 бонусів
Замовити через ussd *110*885*3#✆

Перевірка бонусного рахунку: *110*14#✆

Рекомендовані подарунки