-10% на книги вiд «ВСЛ»

10% знижки на книги від «Видавництва Старого Лева»


Реєстрація не потрібна! Обмінюйте бонуси через мобільний додаток My Vodafone або набирайте USSD-запит. Промокод на знижку прийде у SMS протягом доби, а бонуси будуть автоматично списані з Вашого рахунку.


Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.


«Видавництво Старого Лева» – це книжки для всієї родини. Кожен, незалежно від віку, може знайти серед них цікаве і красиве видання для себе. «Видавництво Старого Лева» – це завжди хороші, яскраві твори художньої літератури та non-fiction для дітей і дорослих, найрізноманітніші жанри та серії. Книжки – це дивовижний світ, а ще – за родинним читанням минають найкращі моменти спілкування між дорослими і дітьми. З книжками Старого Лева затишно та цікаво. Їх приємно зберігати в домашній бібліотеці і передавати у спадок.


Щоб отримати 10% знижки:


1. Обміняйте 300 бонусів на промокод на знижку 10% на будь-яку покупку у «Видавництві Старого Лева», набравши ussd код *777*2*511# i клавішу виклику.


2. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунку протягом доби, а промокод на знижку Ви отримаєте протягом 7 днів у SMS.


3. Для отримання знижки вкажіть промокод у коментарях під час покупки книжок через сайт http://starylev.com.ua/ або безпосередньо у книгарнях за наступними адресами:

м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
м. Львів, вул. Краківська, 3
м. Київ, вул. Прорізна, 10
м. Дніпро, вул. Глінки, 20
м. Одеса, вул. Катерининська, 2
без обмеження розміру суми покупки.


4. Вартість вашої покупки буде знижено відповідно до промокоду.


5. Промокод дійсний протягом 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії промокоду знижка по ньому не надається.


6. Знижка за промокодом не надається на акційні пропозиції.


7. Промокод можна використати тільки 1 раз. Повторне використання промокоду не допускається.


300 бонусів
Замовити через ussd *777*2*511#✆

Перевірка бонусного рахунку: *777*1#✆