-10% вiд ресторана «Львівські Пляцки»

10% знижки на будь-яке замовлення. Мережа ресторанів «Львівські Пляцки».


Реєстрація не потрібна! Обмінюйте бонуси через мобільний додаток My Vodafone або набирайте USSD-запит. Промокод на знижку прийде у SMS протягом доби, а бонуси будуть автоматично списані з Вашого рахунку.


Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.


«Львівські Пляцки» - пляцки - найбільш знані та найбільш популярні львів'янами смаколики. Кожна львівська господиня вміє приготувати класичний сирник, а штруделі вдосконалює на свій смак, передаючи рецепти з покоління в покоління. Ми відбираємо найкращі рецепти львівських господинь та готуємо їх у "Львівських пляцках".

Щоб отримати 10% знижки:


1. Обміняйте 200 бонусів на промокод на знижку 10% на будь-який чек у закладах мережі* «Львівські Пляцки», набравши ussd код *777*2*510# і клавішу виклику.


2. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунку протягом доби, а промокод на знижку Ви отримаєте протягом наступного дня у SMS.


3. Для отримання знижки покажіть SMS з промокодом та Вашу карту лояльності Lokal** офіціанту під час відвідування закладу мережі «Львівські Пляцки».


4. Вартість вашогого замовлення буде знижено відповідно до промокоду.


5. Промокод дійсний протягом 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії промокоду знижка по ньому не надається.


6. Знижка за промокодом не надається на акційні пропозиції.


7. Промокод можна використати тільки 1 раз. Повторне використання промокоду не допускається.


*Отримати знижку можна по всій мережі, окрім:
Пекарня сирників та штруделів "Львівські пляцки", м. Львів, пл. Ринок, 13.
Пекарня сирників та штруделів "Львівські пляцки", м. Київ, вул. Полярна, 20Д, ТЦ "Eпіцентр К".


**Картку лояльності LOKAL можна отримати у будь-якому із закладів мережі абсолютно безкоштовно. Для цього необхідно звернутись до менеджера закладу, заповнити анкету та отримати картку разом з інформацією та правилами. Картка є активованою і нею одразу можна користуватися.200 бонусів
Замовити через ussd *777*2*510#✆

Перевірка бонусного рахунку: *777*1#✆