-20% на beyond.com.ua

Промокод на 20% знижки на будь-яку покупку в магазинах Beyond або в інтернет-магазині www.beyond.com.ua


Реєстрація не потрібна! Надсилайте запит і отримуйте промо-код на знижку протягом наступного дня.


Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.Бренд натуральної косметики Beyond від всесвітньо відомого концерну LG народився в 2005 році у Південній Кореї. У компанії є власна Eco Beauty Lab, завдяки чому продукція перевіряється дерматологічно. Усі засоби виробляються з сировини рослинного походження, мінералів, ефірних масел, не тестуються на тваринах, не містять парабенів, штучних барвників, хімічних ароматизаторів. Навіть для упаковки компанія використовує вторсировину, демонструючи свою незламну екопозіцію.


Мережа магазинів Beyond в Україні з 2014 року і на сьогодні налічує 21 екобутік. Магазини бренду можна знайти у Києві, Одесі, Харкові, Львові, також з недавнього часу діє інтернет-магазин www.beyond.com.ua


Щоб отримати 20% знижки:


1. Обміняйте 600 бонусів на промок на знижку 20% на будь-яку покупку в магазинах Beyond, набравши ussd код *777*2*514# і клавішу виклику.


2. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунку протягом доби, а промокод на знижку Ви отримаєте протягом наступного дня в SMS.


3. Для отримання знижки покажіть SMS з промокодом продавцю під час покупки в магазині Beyond або внесіть у спеціальне віконце при покупці через інтернет-магазин http://www.beyond.com.ua/.


4. Вартість вашої покупки буде знижено відповідно до промокоду.


5. Промокод дійсний протягом 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії промокоду знижка по ньому не надається.


6. Знижка за промокодом не надається на акційні пропозиції.


7. Промокод можна використати тільки 1 раз. Повторне використання промокоду не допускається.
600 бонусів
Замовити через ussd *777*2*514#✆