2,5 грн/літр на АЗК WOG

2,5 грн знижки на кожен 1 літр бензину та ДП або 0,75 грн - за кожен 1 літр газу на АЗК WOG


Отримати знижку на пальне можна тільки при наявності картки учасника програми лояльності "ПРАЙД". Якщо у Вас немає карти "ПРАЙД", її можна безкоштовно отримати на будь-якому АЗК WOG або отримати віртуальну карту, завантаживши мобільний додаток WOG PRIDE http://myapp.wog.ua/


Реєстрація не потрібна! Надсилайте запит і отримуйте промо-код на знижку протягом наступного дня.

Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.


WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою. Ми не тільки заправляємо ваші автомобілі гарантовано якісним пальним, ми піклуємося про Ваш комфорт і зручність.


1. Знижка 2,5 грн надається на кожен літр придбаного бензину «А-92», «А-92 Мустанг», «А-95», «А-95 Мустанг», «А-100» або дизельного пального «ДП Мустанг», «ДП Мустанг+» при обсязі покупки від 1 до 80 л (на бензин А-95ЕКО+ знижка не надається).


2. Знижка 0,75 грн надається на кожен літр придбаного газу LPG Mustang +» при обсязі покупки від 1 до 80 л (на ГАЗ СПБТ знижка не надається).


3. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунку програми лояльності МТС Бонус протягом доби, а промо-код на знижку Ви отримаєте протягом наступного дня у SMS.


4. Для отримання знижки необхідно при купівлі пального на АЗК WOG, де діє програма лояльності "ПРАЙД" (див. п.10), показати касиру АЗК SMS з промо-кодом разом з картою учасника програми лояльності ПРАЙД, яка діє на АЗК WOG, відповідно до офіційних правил програми лояльності ПРАЙД: https://www.wog.ua/


5. Якщо у Вас не має карти учасника програми лояльності ПРАЙД, її можна безкоштовно отримати на будь-якому АЗК WOG при купівлі пального або інших товарів.


6. Промо-код дійсний протягом 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії використання промо-коду не допускається.


7. Промо-код можна використовувати тільки 1 раз. Повторне використання промо-коду не допускається.


8. Знижки на пальне за декількома промо-кодами не підсумовуються, знижка на пальне по одному промо-коду не підсумовуються з іншими знижками на пальне, промо-код не є платіжним документом, промо-код не підлягає поверненню або обміну на грошовий еквівалент.


9. Перелік всіх АЗК WOG, де діє програма лояльності "ПРАЙД", а також більш детальну інформацію про акцію, можна дізнатися в офіційних умовах акції.


400 бонусів
Замовити через ussd *777*2*503#✆

Перевірка бонусного рахунку: *777*1#✆