50 грн на superdeal.com.ua і pokupon.ua

50 грн знижки на 450 грн покупки на порталі www.superdeal.com.ua чи www.pokupon.ua


Реєстрація не потрібна! Обмінюйте бонуси через мобільний додаток My Vodafone або набирайте USSD-запит. Промокод на знижку прийде у SMS протягом доби, а бонуси будуть автоматично списані з Вашого рахунку.


Послуга доступна в усіх тарифах ПрАТ "ВФ Україна" Передплата з програмою лояльності.


Знижка на порталах www.pokupon.ua та www.superdeal.com.ua

Pokupon.ua і SuperDeal.ua - це знижки на все на світі до 90% в 28 містах України! Туризм, послуги краси і здоров'я, розваги та товари відомих брендів. Дізнавайтеся першими про найяскравіші і найцікавіші пропозиції свого міста разом з Pokupon.ua та SuperDeal.ua!


1. Щоб отримати додаткову знижку на покупки на порталі www.superdeal.com.ua або www.pokupon.ua в обмін на бонуси, наберіть відповідний розміром знижки ussd код і клавішу виклик:


  • 50 грн знижки на 450 грн покупки в обмін на 500 бонусів - *777*2*517#✆


2. Бонуси будуть списані з Вашого бонусного рахунка на протязі доби, а промо-код на знижку Ви отримаєте протягом наступного дня в SMS.


3. Для отримання знижки введіть промо-код в спеціальне поле під час оформлення замовлення на порталі www.superdeal.com.ua або www.pokupon.ua


4. Промо-код дійсний протягом 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії використання промо-коду не допускається.


5. Знижку 50 грн по промо-коду можно отримати при сумі покупки більше або рівній 450 грн. Просто введіть код, отриманий в SMS під час оформлення замовлення. Детальніше про використання промо-кодів: https://pokupon.ua/ru/pg/promocod


6. Промо-код можна використовувати тільки 1 раз. Повторне використання промо-коду не допускається.


7. Промо-код не діє на категорію "Товари" та "Туризм".

500 бонусів
Замовити через ussd *777*2*517#✆

Перевірка бонусного рахунку: *777*1#✆